Najdete nás na Facebooku
Rychlý kontakt

ZP automatic s.r.o.

Telefon:+420 732 888 688
(Servis a opravy převodovek)
(Test. a opravy mechatroniku)

E-mail: info@zp-automatic.cz
Web: www.zp-automatic.czKontaktní formulář
Najdete nás na Facebooku

Reference

Výměna oleje v automatické převodovce

Výměna oleje na šestistupňové převodovce DSG

Model vozu- Škoda Octavia RS, 162kw

Služba zahrnuje výměnu filtru, oleje a přidání aditiv. Pravidelné výměny oleje mohou prodloužit životnost převodovky a slouží jako prevence před vznikem různých poruch, jako je škubání, cukání a nepravidelné řazení převodovky. Standartně by se měl olej měnit každých 60 000 km. 

Pokud Vás zajímá více informací o naší práci, sledujte naše Facebookové stránky nebo Instagram @zpautomatics.

Více informací »

Výměna oleje v automatické převodovce

Výměna oleje v šestistupňové převodovce DSG,

Model vozu- Škoda Superb

Rok výroby- 2010

 

Více informací »

Repase hydrodynamického měniče vážícího 150 kg

Do našeho portfolia v oblasti oprav automatických převodovek, už dávno nepatří jen automobilový průmysl. Dokážeme uspokojit i velice náročné zákazníky, například z oboru důlního průmyslu. Tento hydrodynamický měnič vážící něco málo přes 150 kg byl zrepasován.

Více informací »

Průběh testu elektromagnetu ( solenoidu ) na testovací stolici

Průběh testu solenoidu na testovací stolici od firmy hydratest.

Správnou funkčnost automatické převodovky je nesmírně závislá na jejím ovládáním. Ovládání zajštují elekromagnety ( solenoidy ), které pohybují pístky, ty následně přenášejí tlak oleje do jednotlivých sekcí převodovky. Testujeme veškeré typy elektromagnetu ( solenoidu ), k tomu nám napomáhá nejmodernější zařízení od firmy Hydratest. Timto zařízením  disponujeme jako jediná firma v ČR. 

Více informací »

Ukázka částí hydrodynamického měniče

Ukázka částí hydrodynamického měniče. Naše firma se specializuje na generální opravy hydrodynamických měničů. Touto oblastí se zabýváme již od roku 1998. Dnes jako jedna z mála Českých firem provádíme generální opravy hydrodynamických měničů (hydroměničů), a to na všechny typy automobilů. 

Více informací »

Výměna převodového oleje v automatické převodovce u BMW 428i s převodovkou 8HP

Výměna převodového oleje v automatické převodovce u BMW 428i s převodovkou 8HP 

Více informací »

Porsche Panamera 4.8 S r.v. 2012 400 KW

Výměna oleje a servis automatické převodovky u Porsche Panamera 4.8 S r.v. 2012  400 KW. 

Více informací »

Mercedes S550i, AMG, převodovka 722.9+ (4matic)

Z převodovky se ozývaly cizí zvuky. Po demontáži zjištěno větší poškození mechanické části převodovky a rozpadnutá klec kuželíkového ložiska v rozdělovací části převodovky. Z hlediska specifičnosti převodovky 722.9+, byla oprava finančně i časově náročná.  

Více informací »

Chevrolet Camaro, 5.0i, r.v.82, převodovka 4L60

Vozidlo bylo zcela nepojízdné. Po rozložení převodovky byl zjištěn velký rozsah poškození. Následovala kompletní oprava převodovky.

Více informací »

Spektrum opravovaných vozů

Ukázka našeho spektra značek, které opravujeme. Oprava hydrodynamických měničů, hydraulických rozvaděčů i kompletních oprav automatických převodovek.

Více informací »

Testovací stolice hydraulických rozvaděčů

Jako jediná firma v ČR vlastníme tuto nejmodernější seřizovací a zkušební  stolici pro hydraulické rozvaděče. 

Při testování moderních elektronicky řízených rozvaděčů (mechatroniku) převodovky je dnes velice důležité, aby hydraulika a elektronika (solenoidy) byla přesně nastavena a seřízena před samotnou montáží do automatické převodovky.
Dnešní technologie a většina výrobců zavádějí 6, 7, 8 a více rychlostní automatické převodovky, které jsou velice citlivé na přesné seřízení. V dnešních rozvaděčích se používají řízené elektromagnety, které ovládají konkrétní spojkové koše. Tyto solenoidy musí být dokonale seřízeny a kalibrovány, aby zajistili správné řazení.

Při testu hydraulického rozvaděče je na obrazovce testovací stolice zobrazen graf, na kterém jsou data požadovaná (kalibrovaná) a data aktuální ze zkoušeného rozvaděče, tudíž je jednoduché rozpoznat nesprávnou funkci testovaného rozvaděče.

Více informací »