Kategorie a hledání
Kategorie a hledání
Kategorie a hledání

Naše služby

Výměna oleje v automatické převodovce

Profesionální výměna oleje slouží jako nejlepší prevence proti závadám automatické převodovky a proti typickým nežádoucím projevům, jako je například sekavé nebo zhoršené řazení převodovky. V dnešní době se už naštěstí upouští od názoru, že olej v automatické převodovce je doživotní, respektive že ho není potřeba měnit. Každá část automatické převodovky podléhá opotřebení a tím může docházet k postupným závadám, a nakonec k poškození převodovky, kdy je nutné ji vyjmout z vozu a opravit. Tyto opravy jsou většinou finančně velmi náročné a u starších vozů se ani nemusí vyplatit je provádět. Pravidelná výměna oleje a přidání aditiv může těmto závadám výrazně předcházet a tím oddálit poškození převodovky. Výměnu oleje je vhodné provádět po 50-60 tisících KM. 

 

V naší firmě poskytujeme profesionální výměnu oleje a filtru, včetně přidání aditiv, které ošetřují veškeré olejové části v převodovce. Výměnu provádíme pomocí speciálního přístroje BG PF5, který je připojen do okruhu proudění oleje a tím zajistí kompletní proplach a jeho stoprocentní čistotu ve všech částech převodovky.

 

Servis provádíme u všech značek vozidel, především pak- Audi, Škoda, Mercedes, BMW, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Citroen, Nissan, Volvo, Renault, Ford, Subaru, Porsche, Jaguar, Jeep, Fiat, Suzuki, Chrysler, Bentley, Rolls-Royce, Maserati atd...

 

Výměnu provádíme na počkání- Většinou trvá okolo dvou hodin. Odkaz na rezervaci výměny oleje najdete na pravé liště našich stránek nebo zavolejte na Tel. číslo +420 732 888 688 a rezervaci vyřídíme za Vás. Nezapomeňte také sledovat naše Facebookové stránky a Instagram kde se můžete dozvědět další informace o naší práci. 


Oprava a repas mechatroniků